Tag jagttegn

Ønsker du at tage jagttegn råder kredsen over en lang række kvalificerede jagttegnsundervisere, find den der er nærmest dig på listen herunder.

Kurt Kristensen

e-mail: karinogkurt@mail.dk
Mobil: 20513497

Gunnar Bennedsen

e-mail: guben@stofanet.dk
Mobil: 23317722

Jesper Lindgaard

e-mail: Jesperlindgaard@hotmail.dk
Mobil: 50857123

Jørgen Duus

e-mail: jk.duus@mail.dk 
Mobil: 21624612

Jan Schmidt

e-mail: Schmidt-tumboel@mail.dk
Mobil: 40406322

Jens Jørgensen

e-mail: jjor@sonderborg.dk
Mobil: 20117697

Flemming Nielsen

e-mail: fnielsen2004@yahoo.dk
Mobil: 22981153

Poul Bundgaard Christensen

e-mail: poul.b@bbsyd.dk
Mobil: 22670229

Ole Kent Hansen

e-mail: ole@okhansen.dk
Mobil: 23230409

Jan Holm

e-mail: jan-holm@bbsyd.dk
Mobil: 20205041

Preben Nielsen

e-mail: Sauer200@mail.dk
Tlf: 20168309 

Kaj Jensen

e-mail: jillkaj@stofanet.dk
Mobil: 40167552

Lars Lykke Kristensen

e-mail: info@jagt-tegn.com
Mobil: 40637418

Birgitte Bergmann

e-mail: info@jagt-tegn.dk
Mobil: 40735242

Benny Boger

e-mail: benny-boger@mail.dk
Mobil: 21202195

Benniksgaard Hotel

e-mail: adm@jagttegn.net
Mobil: 70220237

Jens Hangaard Nielsen

e-mail: jens@hangaard.dk
Mobil: 40586458

Ejner Gubi

e-mail: gubi@post.tele.dk
Mobil: 40506341

Lars Peter Jørgensen

e-mail: hj@flugtskytten.dk
Mobil: 20679520

Esbjerg Flugtskydebane

e-mail: adm@jagttegn.net
Mobil: 70220237

Jens Erik Sinkjær

e-mail: carls@stofanet.dk
Mobil: 27636296

Bo Skovdal

e-mail: skovdal@live.dk
Mobil: 23934168